„O Pastoušce“

 

Tuto facebookovou stránku jsme udělali jako náhradu za blog na nedávno skončeném bloguje.cz. Malý blog pod jménem „Pastouška“ založil Petr Kamínek, tak tento název s trochou věrnosti podržíme. „Pastouška“ by měla sloužit jako komunikační nástroj mezi projektem fary v Kunčicích pod Ondřejníkem a pověřenými představiteli příslušné náboženské obce i členy obce místní, u kterých předpokládáme zájem o věc.

 

Tento zájem snad nikoliv drze míníme ve dvojím smyslu. V prvním případě jde o potřebu informací a možnost se k věci ze strany obou obcí vyjádřit. V druhém pak jistě běží i o to, zprostředkovat možnost spoluúčasti na realizaci stavby všech těch, kteří o cokoliv takového budou mít zájem – tedy samozřejmě prospět svým obcím. Předpokládáme spoluúčast jak jednoduše finanční, tak konkrétním závazkem vykonat část prací darem, což je případ především místních živnostníků či malých firem zabývajících se potřebnými obory činností.

 

Bohužel za tímto účelem ještě není založen účet a nejsou z náboženské obce vyčleněni zodpovědní lidé, kteří by na účet a ostatní záležitosti dohlédli, abychom se všichni vyhnuli všelikým, bohužel dnes obvyklým rizikům. I této primární dohodě by tato stránka měla posloužit.

 

 

související odkaz na finální verzi fary: „husitská fara Kunčice *02“ >

Zanechte komentářVytvořil Laskavý humr ©   2019